John SaxonI

Carmine Orrico

7,2
2 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Saxon

Wczoraj, 25.07.2020r zmarł John Saxon. Wielka szkoda ale i tak długo żył. A więc cała główna gwardia z Wejścia Smoka już odeszła..

teamdox

Bolo Yeung jeszcze żyje i Robert Wall, który co prawda grał tam rolę drugoplanową, ale był tam wystarczająco charakterystyczny.

storm12

Bolo to też drugoplanowa postać jeśli chodzi o Wejście Smoka. Miałem na myśli główną trójkę bohaterów, oby Bolo i Robert żyli jak najdłużej.

teamdox

Widziałem go prawda tylko w Wejściu Smoka - Ale za młodu był przystojny no i dokopać też potrafił no ale to nic dziwnego skoro brał lekcję u samego a Bruce'a, mam parę tytułów z nim w planach do obejrzenia czy coś po za kultowym już Smoku polecasz?

buterfly

Zagrał indianina J Portugal w filmie Nie do przebaczenia z roku 1960.

Karmelita_bosy

Widzę, że dla samej obsady warto -Akurat emitowano film na TVP Kultura, akurat oglądałem Upiór w operze z 1925 roku (swoją drogą polecam) wiec poczekam na powtórkę albo jak się nie doczekam, to obejrzę w intrenecie.

teamdox

Nie żyje aktor z "Wejścia smoka". John Saxon zmarł na zapalenie płuc https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-07-26/nie-zyje-aktor-z-wejscia-smoka-jo hn-saxon-zmarl-na-zapalenie-pluc/

teamdox

Niestety, odszedł ostatni z "wielkiej trójki" Wejścia Smoka

oktagon32

Ostatni z wielkiej trójki Wejścia Smoka czyli masz zapewne namyśli Lee Ropera i Hana? niech spoczywają w pokoju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones