PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11580}

Wejście smoka

Enter the Dragon
7,6 92 338
ocen
7,6 10 1 92338
7,4 20
ocen krytyków
Wejście smoka
powrót do forum filmu Wejście smoka

Jak byłem mały to bardzo chciałem obejrzeć ten film. Tym bardziej że mój bracki był wielkim fanem Bruce'a i miał cały pokój wytapetowany jego plakatami :) Był ponad dwadzieścia razy w kinie na "Wejściu smoka" i miał nawet nagraną na kasprzaku całą ścieżkę dźwiękową z tego filmu. Ja byłem za mały żeby iść do kina, więc słuchałem tej ścieżki dźwiękowej i wyobrażałem sobie film :) Pamiętam jeszcze jak pierwszy raz puścili "Wejście smoka" w tv i bardzo chciałem go zobaczyć, ale pech chciał że zaraz po napisach początkowych nastąpiła awaria zasilania i w całym mieście przez jakieś 2 godz. nie było prądu. Żaden późniejszy film nie miał już w sobie takiej aury tajemniczości i magii jaką miało "Wejście smoka". Oczywiście 10/10 :)

HlTMAN

Witaj!
chciałabym o ile to możliwe nagrać z Tobą i z Twoim bratem mini- wywiad do Radia RMF Classic. Szukamy prawdziwych fanów Wejścia Smoka i Bruce'a Lee - przygotowujemy teatralną wersję Wejścia Smoka i na antenie RMF Classic będziemy opowiadać o "tamtych" czasach i fanach Mistrza. Odezwij się proszę mailowo lub na numer 504-416-817, pozdrawiam serdecznie Monika, Teatr Łaźnia Nowa, Kraków

ocenił(a) film na 10
HlTMAN

taaak KLASYK :D ja dzięki temu zaczęłam chodzić na karate :) Co jak co, ale nikt nie pobije Azjatów w scenach "kopanych" :) oni robią to najlepiej.

ocenił(a) film na 10
HlTMAN

karate bylo wtedy hitem, dzieki Bruce Lee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones