PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11580}

Wejście smoka

Enter the Dragon
7,6 92 338
ocen
7,6 10 1 92338
7,4 20
ocen krytyków
Wejście smoka
powrót do forum filmu Wejście smoka
TRANSPORTER_filmweb

Kickboxer 4 - 1994 rok
Wejście smoka - 1973
taaaaak bruce lee kopiował kickboxera
echh dzieci

Dead_Joe

Bravo he he')Dla mnie najlepszy film Bruca Lee(i chyba jeden z najlepszych filmów tego typu)i nigdy się nie zestarzeje(oczywiście chodzi mi tylko o sceny walk z B.Lee bo fabuła wiadomo;)))

entregado66

no fabuły sie nie czepiajmy :) choć nie jest jeszcze najgorsza.
ale mówić ze bruce lee, guru wszystkich aktorów sztuk walki i nie tylko, gość który trenował gwiazdy światowego kina, guru wszystkich dzieciaków którzy chcieli nim być nawet 20 lat po jego śmierci, człowiek dzieki któremu możemy śmiać sie z żartów o Chucku Norrisie, bo to dzieki niemu Norris zadebiutował w kinie... mówić że Bruce Lee kogoś kopiował, to prawie obelga :)))

Dead_Joe

Gra śmierci mogłaby przebić Wejście smoka gdyby nie śmierć Bruca Lee,to co skręcili po śmierci Bruca to tragedia oczywiście ostatnie najważniejsze sceny walk gra Bruce Lee(gra 20 minut) reszta to dokrętki z róznymi aktorami dublerami.
Szkoda młodego w sumie mistrza sztuk walk który nawet nie doczekał premiery W.S.

entregado66

Mam pelna wersje tego filmu i scene,ktorej nie ma nikt jak Bruce walczyl z Bolem,moge byc tylko dumny

kozako22

Tylko że Bruce walczył z Bolem ale to jest na filmie dokumentalnym(podczas kręcenia Wejścia smoka na planie filmowym podobno była taka walka)

entregado66

A ja mam ta walke w normalnej wersji ,bez dokumentalnosci i sie ciesze

kozako22

To znaczy w jakim filmie podaj tytuł?chyba nie w Wejściu smoka.Bruce Le to nie to samo co Bruce Lee.

entregado66

Wlasnie w Wejsciu smoka,wstawilem sobie ta walke i mam

kozako22

Kickboxer David Sloane, pokonał by tego mistrza Kung Fu Bruka Lee .

ocenił(a) film na 8
TRANSPORTER_filmweb

Buhahaha dziecko idź sobie bajke obejrz. Wiesz wogóle jak nazywał sie aktor grający Sloana? Co do takiego pojedynku wątpie żeby Sasha wytrzymał z Brucem chociaż minute.

ocenił(a) film na 7
raiden19

Ale z Bogusiem Lindą Bruce nie ma szans!!!

;)

ocenił(a) film na 8
oszim84

No tak ciężko byłoby trupowi pokonać żyjącego xd

ocenił(a) film na 7
raiden19

z charliem chaplinem nie ma szans!!

ocenił(a) film na 6
Dead_Joe

Ignorancja nie zna granic. I się ludzie chwalą tym, że taką mistyfikację odkryli, że Lee z Kickboxera zerżnął. Jak na mój gust Wołoszański powinien o tym program zrobić! Toż to odkrycie XXI wieku i za parę lat dzieci się w szkole uczyć będą o tym, że Lee był plagiatorem. Ludzie są jak wirusy - Matrix się kłania.

TRANSPORTER_filmweb

http://www.youtube.com/watch?v=rm81LSKJC2k

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones