PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11580}

Wejście smoka

Enter the Dragon
7,6 92 329
ocen
7,6 10 1 92329
7,4 20
ocen krytyków
Wejście smoka
powrót do forum filmu Wejście smoka

2 razy w kinie.

ocenił(a) film na 10

To Był rok 1982 gdy obejrzałem jako nastolatek Wejście Smoka film był dozwolony od lat 18 a mi brakowało jeszcze paru lat . Byłem na nim 2 razy ten drugi był następnego dnia.

ocenił(a) film na 8
pkapinos

;) Też bylem wtedy nastolatkiem (dość mocno niepełnoletnim) i polowałem na kina w których mnie po raz kolejny wpuszczą na ten film. W ówczesnych czasach naszej siermiężnej rzeczywistości - przeżycie niesamowite! Teraz już chyba takich doznań w kinie nie ma.
Kiedyś policzyłem że aż do drugiej połowy lat 80-tych, byłem łącznie 11 razy na tym filmie. Szaleniec! Wiem. Ale wówczas byłem wielkim fanem Bruce'a.
Niedawno po latach obejrzałem go jeszcze raz - nadal robi spore wrażenie, choć już teraz oceniam go bardziej trzeźwo na 8.
Pzdr.

ocenił(a) film na 9
MacMarko

Mam tez miłe wspomnienia związane z tym filmem.
Pamiętam jak chciałem go obejrzeć bo kumple już widzieli więc poszedłem do kina z ojcem no i ... mnie nie wpuścili :-).
To była wtedy premiera.. Ale co się odwlecze to nie uciecze ;-). obejrzałem go dopiero po roku w małym kinie gdzie się chodziło na filmy od 18-tu lat :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones