PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127376}

Mistrz gymkata

Gymkata
5,6 219
ocen
5,6 10 1 219
Mistrz gymkata
powrót do forum filmu Mistrz gymkata

ogólnie w skrócie powiem że jest to film o ściganiu po buszu ludzi. Jest grupa uciekających (nieuzbrojonych) i grupa pościgowa (uzbrojona). W grupie uciekających jest jeden cyrkowiec-karateka. W grupie pościgowej jest natomiast Richard Norton - doskonale władający bronią i samymi rękoma. Uciekający muszą biec wyznaczoną trasą i pokonywać przygotowane przeszkody. Giną w miarę upływu filmu. Na końcu dochodzi oczywiście do starcia dwóch bohaterów - i jest to jeden z najlepszych końcowych pojedynków jakie widziałem ...... No i w skrócie ten film właśnie tak wygląda. Jest oczywiście jeszcze scena miłosna itd.

dembol1

Ha ja go widziałem dawno temu na VHS i ogólnie zapamiętałem jedną scenkę :) odnalazłem ten film nareszcie bo dosyć długo go szukałem

ocenił(a) film na 9
dembol1

Witam.Czy mógłbyś mi powiedzieć jeżeli pamietasz?Czy w tym filmie ludzie którzy byli scigani zeby wygrac musieli dotrzec do wiszacego mostu?a trasa biegla miedzy innymi przez miasto obłąkanych.pzdr

ocenił(a) film na 7
gniewko222

Tak to ten film! Oglądałem go z 10 razy na vhs pod koniec lat 80-tych. Fajny miał klimat taki nie co tajemniczy. Już wtedy był to film klasy B, ale porównaniu do dzisiejszych filmów to niezłe kino akcji.
Chciałbym mieć to na DVD z napisami polskimi.

ocenił(a) film na 7
bandolier

Ja oglądałem go w tamtych latach pod tytułem " Azjatycka misja."

dembol1

Główny aktor. Kurt Thomas, jest olimpijczykiem i w filmie wystąpił tylko raz bo 1) film był klapą 2) robił karierę sportowca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones